Pomysły na nietypowe wesele

Ślub i wesele ma się raz w życiu,  przynajmniej takie jest założenie. W związku z czym, narzeczeni dokładają wszelkich starań, aby ten dzień był naprawdę piękny i wyjątkowy. Planują z niezwykła precyzją, zarówno samą ceremonię zaślubin, jak i późniejsze przyjęcie. Niejednokrotnie, wesele poprzedza przyjęcie zaręczynowe, na które to moda przywędrowała do nas aż zza oceanu.

Pomysłów na nietypowe wesela jest co nie miara, bo przecież ludzka wyobraźnia nie ma granic. Poniżej, przedstawiamy kilka ciekawych idei, które doczekały swojego spełnienia.

NA WODZIE

Przyjęcie zorganizowane na pokładzie luksusowego statku pasażerskiego bądź jachtu, pod gołym niebem lub wewnątrz, w zależności od skali imprezy oraz pory roku. Jest to propozycja dla tych, którzy kochają luksus albo chodź raz chcieliby go doświadczyć właśnie w dniu swojego ślubu. Muzyka smyczkowa (skrzypce, kontrabas, wiolonczela, harfa itp.) i klawiszowa (pianino), owoce morza na półmiskach (potrawy na bale okolicznościowe), wiatr we włosach, szum fal, a wszystko to, w cudownej scenerii. Takie wesele-rejs, to niezapomniane przeżycie dla każdego z uczestników!

POD ZIEMIĄ

Wbrew pozorom, wcale nie będzie ciemno, zimno i brudno- wręcz przeciwnie! Atmosfera będzie gorąca, przestrzeń wypełniona nastrojowym światłem, a do tego nieskazitelna czystość. Wesele w starej kopalni, to propozycja dla osób, które nie boją się nietypowych rozwiązań, lubią zaskakiwać i zadziwiać tak siebie, jak innych. Przyjęcie, np. w kopalni soli, to nowatorstwo na skalę XXI wieku!

NA ZŁOCISTYM PIASKU

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża, słońce, biel… mówiąc w skrócie- all inclusive. Przyjęcie weselne na plaży, to jest to! Białe namioty, białe obrusy, białe kreacja Państwa Młodych. Na talerzach morskie przysmaki, a w kieliszkach orzeźwiające napoje. Po zmroku, zabawy przy ognisku, taniec na bosaka, spacer brzegiem morza… Oryginalnie, romantycznie i z klasą. Czegóż chcieć więcej? Zapewne tylko bezgranicznej miłości ukochanej/ukochanego…

W LODOWYM KLIMACIE

W lodowym klimacie, ale w gorącej atmosferze- wesele w zamku wykutym w lodzie, to gwarancja wesela jak z bajki! Gładkie ściany z lodowych bloków i takie też powały i podłogi, szklane drzwi, magia lustrzanego odbicia, kryształowe żyrandole- w takim otoczeniu trudno nie poczuć się jak królem i królową, gośćmi na dworze królewskim! Gorące dania i napoje oraz muzyka na żywo, to klucz do pełnego sukcesu. Tej wyjątkowej nocy, na pewno nikt nie zmarznie.