Wynajem namiotów i pawilonów imprezowych

Szukasz pomysłu na niepowtarzalne przyjęcie, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników- urodzinowe, komunijne, zaręczynowe, weselne? Organizujesz targi tematyczne albo imprezę w plenerze? Wypożycz halę eventową, targową, magazynową, pawilon bądź namiot oraz wyposażenie komplementarne i zrealizuj wspaniałe przedsięwzięcie– bądź bohaterem dla tych, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu i dla których będzie to fantastycznym doświadczeniem!

Realizacja zarówno dużego jak i małego przyjęcia w restauracji czy jakimkolwiek innym lokalu tego typu, to zawsze spory wydatek, który niejednokrotnie nadwyręża domowy budżet w znacznym stopniu. Niemniej, często jesteśmy zmuszeni do skorzystania z usług restauracji chociażby z racji tego, że nasze mieszkanie, tudzież dom, jest zbyt mały, aby urządzić w nim jakąkolwiek imprezę okolicznościową, nawet najmniejszą. Jest jednak wyjście z tej sytuacji. Jeśli bowiem owe przyjęcie ma się odbyć wiosenno-letnią porą, to warto wziąć pod uwagę wypożyczenie dużego namiotu ogrodowego i urządzenie imprezy w plenerze. O przekąski, dania i napoje możemy zatroszczyć się sami, np. w przypadku urodzinowego przyjęcia naszego dziecka (gry i zabawy na kinderbal), spotkania rodzinnego bądź imprezy komunijnej. Gdy mamy do czynienia z wydarzeniem na większą skalę, jakim jest, np. wesele, warto zatrudnić firmę cateringową.

Potężne hale targowe i magazynowe znajdą swoje zastosowanie na imprezach masowych: targach, zlotach, festynach itp. Mają one olbrzymie rozmiary, a ich konstrukcje umożliwiają ustawianie pawilonów w dowolny sposób. Sprawdzają się one także w obliczu przyjęć weselnych organizowanych na szeroką skalę.

Sam namiot/pawilon/hala, to  nie wszystko. Aby spełniały swoje przeznaczenie i satysfakcjonowały ich użytkowników, muszą być uzupełnione o dobra komplementarne. Należą do nich:

* PODŁOGI– zwykle na konstrukcji z aluminium i stali, z deską lakierowaną; modułowe.

* GALA, tzw. podsufitka, która zapobiega przeciekaniu wody w razie deszczu oraz maskuje elementy konstrukcyjne dachu i ścian.

* OKNA.

* ZESTAWY PIWNE, a więc stoły, ławy, ławki, krzesła, taborety.

* PODESTY SCENICZNE I WYSTAWOWE (regulowana wysokość) wraz ze schodami, wykonane na aluminiowym stelażu, z antypoślizgową płytą.

Innym, niezbędnym elementem wyposażenia tego typu konstrukcji jest oczywiście oświetlenie, którego rodzaj jak i rozstawienie powinno być właściwie dobrane. Najlepiej więc, gdy to zadanie zlecimy oświetleniowcom.